دوره های تخصصی درمان زخم

معرفی دوره درمان زخم

شرکت بردیا طب آریا با همکاری شرکت B&R آلمان اقدام به برگزاری دوره های تخصصی درمان زخم میکند. این دوره ها با بهره گیری از طرح درس شرکت B&R آلمان طراحی شده است و از اساتید برجسته این حوزه جهت تدریس دعوت می شود. دوره های مدیریت زخم طی ۸ هفته تئوری و عملی بصورت حضوری و آنلاین برگزار میشود. هر دوره بر اساس طرح درس و با استفاده از منابع معتبر بین المللی برگزار میشود.
آموزشهای داده شده در مدیریت زخم این توانمندی را در شرکت کنندگان ایجاد میکند که از پیچیدگی های مدیریت مراقبت از زخم آگاه شوند و با دانش بنیادی و بهترین تصمیم گیری مبتنی بر شواهد در این حوزه از جمله مراقبت های اولیه، مراقبت های عمومی، مراقبت های حاد و خدمات تخصصی مراقبت از زخم آشنا شوند.

دوره درمان زخم

با استفاده از دانش و مهارت های به دست آمده در مبانی مدیریت زخم، شرکت کنندگان قادر خواهند بود تا در واحدهای مدیریت زخم به بیماران دارای انواع زخمها، خدمات استاندارد و موثر ارائه نمایند و از این طریق به توسعه مراکز ارائه خدمت به بیماران کمک میشود. در این مجموعه مدرسین همچنان ارتباط خود را با دانشجویان حتی پس از اتمام دوره ها حفظ می نمایند و با تبادل اطلاعات علمی به گسترش و افزایش مهارتهای عملی و علمی دانش جویان با هدف کمک به بیماران با چالش های پیچیده مدیریت زخم کمک می نمایند. مطالب ارائه شده شامل فیزیولوژی و آناتومی پوست، تعریف و طبقه بندی زخم، ارزیابی و مستند سازی زخم، آموزش انواع زخمهای حاد و مزمن و تمامی پانسمانها و روشهای درمانی موجود مطابق با طرح درس ارائه شده می باشد.
گروه آموزشی بردیا طب آریا مفتخر است که در سالیان اخیر مقالات معتبر علمی در مجلات و کنگره های علمی معتبر جهانی ارائه داده است لذا از میان دانشجویان علاقه مند به این حوزه جهت تکمیل تیم تحقیقاتی خود بهره خواهد برد.

1 پاسخ دادن
  1. بهنام
    بهنام می گوید

    با عرض سلام و خسته نباشید چجوری میتونم تو دوره ها شرکت بکنم؟؟

    پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *