پیام بردیا طب آریا :

-ما در این مجموعه  همواره در تلاشیم تا بیماران مبتلا به زخم، استومی به دلیل نداشتن دانش کافی درباره عارضه ای که به آن دچار شده اند، نا امیدی و مشکلات مادی دچار عوارض جبران ناپذیر جسمی نشوند و یا در پی رفع مشکلات و درمان خود در دام سودجویان و افراد ناوارد نیفتند تا نه تنها مشکلی از ایشان حل نشود بلکه دچار ضرر مالی هم بشوند.

-ما در بردیا طب در تلاشیم تا درمان گران تازه کار در این حوزه را با برگزاری کلاس های آموزشی حضوری و غیر حضوری، کارآموزی در کلینیک های تخصصی و مشاوره دادن  توسط برترین متخصصین و درمانگران حمایت کنیم تا بی تجربگی بالینی ایشان موجب امکان آسیب برای بیمار یا خطای کاری برای این عزیزان نشود.

چشم انداز بردیا طب آریا:

ما اعضا بردیا طب آریا آینده ای را خواهیم ساخت که در آن عوارض ناشی از زخم، استومی و بی اختیاری  برای سلامت جامعه نگرانی ایجاد نکند و بیماران مبتلا در این حوزه  با درمان قطعی یا بازتوانی،  فعال و امیدوار زندگی کنند.

ماموریت بردیا طب آریا :

– ایجاد شبکه آموزشی گسترده و پیاده سازی مدل بردیا طب آریا با آموزش متنوع و جامع، مبتنی بر نیاز گروههای هدف (بیماران و درمانگران )  و برابر با استانداردهای جهانی

-بهره گیری از مشاوره متخصصین پزشکی و اساتید درمانگر زخم با دو رویکرد:

-ارائه مشاوره تخصصی به درمانگران

-ارائه مشاوره  اثر بخش به بیماران

-ایجاد امکان مشاوره برای بیماران استومیت و دریافت همدلی لازم برای ایشان با کمک بیماران استومیت داوطلب

-مهیا کردن دسترسی آسان و آن لاین به کلیه محصولات و مشاوره های مربوط به بهداشت و سلامت

-معرفی مراکز و کلینیک های خصوصی و دولتی که قادر به ارائه خدمات خاص به بیماران این حوزه می باشند.

ارزشهای سازمانی بردیا طب آریا

1- احترام:

ما اعضا بردیا طب آریا بر این باورییم که هر انسانی (بدون نگاه تبعیض آمیز)، لایق توجه بوده و عقیده و نظر هر فرد، شایسته شنیدن و توجه می باشد. در مورد دیگران، زود قضاوت نمی کنیم. هیچ گاه مغرور نخواهیم شد و خود را برتر از دیگران نمی دانیم. رفتار ما صبورانه، مطابق با رعایت آداب و شئونات والای انسانی می باشد. ما به ارزش های پسندیده جامعه و حریم خصوصی افراد، احترام می گذاریم.

2-زندگی سالم:

ما اعضا بردیا طب آریا حفاظت از سلامت جسمی و روانی فردی را یک ضرورت می دانیم و تلاش می کنیم که هم خود شیوه زندگی سالم را  در پیش بگیریم و هم آن را به اطرافیان و مخاطبان خود بیاموزیم.

3-شجاعت:

ما اعضا بردیا طب آریا  بر این باوریم که برای رسیدن به اهداف بزرگمان باید خودمان را باور کرده و شجاعانه با سختی ها مواجه شویم. درحالیکه با دقت به عواقبت هر حرکت برای شرکت می اندیشیم، از دشواری های پیش رو نمی هراسیم. ما برای تامین کالاهای مورد نیاز بیماران هر اقدامی را انجام داده و حتی در  شرایط بد اقتصادی که بسیاری از مجموعه های ارائه دهنده کالاهای سلامتی از ارائه کالا و خدمات خودداری می کنند بی باک و هراس برای تامین نیاز مشتریان خود بی دریغ از سرمایه و وقت و دانش مجموعه هزینه می کنیم.

4-صداقت:

ما اعضا بردیا طب آریا   افراد قابل اعتمادی هستیم زیرا راستگو بوده و شجاعت بیان حقیقت را در همه حال داریم و به آنچه وعده می دهیم، عمل می کنیم. ما  درستی در امانتداری را از بالاترین اصول رفتار صادقانه می دانیم.

5-کارگروهی:

ما اعضا بردیا طب آریا بر این باوریم که درکنار یکدیگر و به صورت تیم، به نتیجه بهتری می رسیم. ما برای رسیدن به اهداف تیم، مهارت های خود را در کنار هم می گذاریم، نظرات یکدیگر را با احترام می شنویم، با تفکر و تحلیل بهترین راهکار را انتخاب کرده سپس تقسیم کار می کنیم و با اعتماد به یکدیگر و همکاری متقابل به تعهداتمان عمل می کنیم. ما اعضا بردیا طب آریا معتقدیم، موفقیت تیم در رسیدن به نتیجه بهتر، بر اعمال نظر شخصی مان ارجحیت بسیار بالاتری دارد. کار تیمی، در کلیه تصمیم گیری ها، به عنوان پایه حل مسائل و امور اجرایی ما قرار می گیرد.

6-مسئولیت پذیری و پشتکار:

ما اعضا بردیا طب آریا به انجام آنچه قول داده ایم و تصمیمات گرفته شده، متعهد هستیم. در قبال کارهایمان و نتایج آن پاسخگو و مسئول بوده، نتایج را با شفافیت بیان کرده و انتقاد را پذیرا هستیم. با پشتکار در جستجوی راه حل و رسیدن به نتیجه گام بر می داریم.

7-نو آفرینی و پیشگام :

ما اعضا بردیا طب آریا  انعطاف پذیر هستیم. همواره در تلاشیم تا با بکارگیری فرصت ها و آفرینش ایده های نو و پویا، اثرگذارتر به سمت اهدافمان پیش رویم. ما بر آنیم تا همیشه در حوزه فعالیت هایی که داریم پیشگامی و کیفیت متمایز خود را حفظ نماییم.

8-همدلی:

ما اعضا بردیا طب آریا با درک عمیق مشکلات و احساسات مخاطبین خود، ضمن ارائه خدمات خود نیاز آنها را شناخته و در راستای رفع آن و ایجاد انگیزه در  ایشان تلاش می کنیم.

9-یادگیری پویا:

ما اعضا بردیا طب آریا  شیفته آن هستیم که پیوسته پیشرفت کنیم. متواضعانه از هرکس و در هر کجا می آموزیم. دریافت بازخورد، پذیرش انتقاد و تفکر در مورد آن را لازمه ترقی می دانیم. از کمک گرفتن از دیگران همواره استقبال می کنیم.

10-کمال:

کمال، مسیریست که نهایت آن به کارگیری و اعتقاد راسخ به کلیه ارزشهای بردیا طب آریا و پیروی از اصول اخلاقی و معنوی است.